EnTr

Karton Kutu İmalatı

Karton kutu ambalaj imalatı kalite ve hijyen isteyen bir iştir. Osmanlı Kutu olarak 11 yıldır bu işi kalite standartlarına uygun bir şekilde yerine getirmekteyiz. Öyleki son dönemlerde karton kutuya talep bir hayli artmaktadır. Firmamız Artan bu taleplere hızlı yanıt vermektedir. Kutu ambalaj konusunda uzman kadromuz ve grafikerlerimiz sayesinde çok daha dikkat çeken sunumlar hazırlamaktayız. En çok aranılanlar listesinde'de Maske Kutuları yer alıyor Karton Kutu Ambalaj imalatı artamasındaki en büyük sebeblerden biride Korona Virüsdür. Bu zamanda en çok ihtiyaç duyulan ürünler Maske ve Eldiven olduğundan bizde bu süreçte bu tür hizmetlerin ürüteminde çalışan firmalara katkı sağlayarak, Kutu imalatını yapmakla hizmete ortak olmaktayız. Peki bu hizmeti nasıl ve nekadar sürede yerine getiriyoruz detaylar alt başlıkta yer alacak. Toptan Koli almak için iletişime geçebilirsiniz.

Karton Kutu Ambalaj İmalatı


Karton Kutu Ambalaj imalatı nı haftanın 5 günü sürdürmekteyiz. Öyleki çok büyük firmalar bile bizimle çalışmaktan mutluluk duymaktalar. Kalite ve zamanında iş teslimi ! Bizler verdiğimiz sözü tutarak müşteri odaklı çalışmaktayız. Her zaman dediğimiz gibi öncelik müşteri memnuniyeti ve güven aşısı. Bizler bu işi gülüp eğlenerek severek yapmaktayız. Çalışma ortamımız her zaman müşterilerimize açıktır. Karton Kutu Amblaj olarak yaptıklarımız şu şekildedir.

Çay Kutuları
Maske Kutusu
Bitkisel Kutular
Gıda Takviye Kutuları
Mukavva Kutuları
Oyun Kutuları
Metalize Kutular
Parfüm Kutuları
Medikal Kutular
Sabun Kutuları
Bal Kutuları
Yağ Kutuları
Pvc Kutuları
Aslında siz ne istediyseniz bizler onu üretiyoruz. Karton ile aklınıza gelebilecek her şey !  Taşınmak İçin Koli yoktur ve imalatını yapmamaktayız. Karton Kutu İmalatı için linke tıklayınız.

Karton Kutu Ambalaj Firması


Karton Kutu Ambalaj deneyimli grafikler tasarımcılarımızla beraber size Özel tasarımlar uygulanarak logonuz ve firma bilgilerinizi kullanarak grafik tasarım sizlerden onay alınarak maske kutusu basıma girmektedir. Kutularımız özel baskılı olarak üretilmekte olup 250 gr veya 300 gr Amerikan Bristol kağıt basılmaktadır. Özel kutu üreticisi olarak müşterilerimizin talebi doğrultusunda  kutularını minimum 1.000 adet olmak şartıyla üretmekteyiz. Son zamanlarda en çok aranılanlar arasına giren Maske Kutusu imalatınıda en hızlı şekilde yapmaktayız. Karton Kutu Ambalaj sayısını gün geçtikçe artırarak ilerlemekteyiz. Bunu yeni çalışma arkadaşlarımız ile daha sağlıklı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Osmanlı Kutu olarak verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızı temenmi ederiz. En kısa sürede çalışnak dileğiyle..