Sıkça Sorulan Sorular
EnTr

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişlerinizi mail adreslerimize yönlendirebilirseniz sipariş formunu oluşturabiliriz.  Gönderdiğiniz dosyalar grafikerlerimiz tarafından baskı öncesi montajlanıp tekrar tarafınıza onay için gönderilecektir. Bu sayede basımdan önce ürününüzün son halini kontrol etmiş olabilirsiniz ve revizelerimizi gerçekleştirebiliriz. Son revizeleriniz bittikten sonra sipariş formu açılır ve basıma başlanır.


Teslimat süresi ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Termin aşamamız şu şekildedir:

1. Baskı onay süreci

2. Üretim süreci

3. Teslimat süreci

İstanbul içi teslimatlar depo adresinize tarafımızca yönlendirilmektedir. İstanbul dışı sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğunuz lojistik firmaları ve ya kargo firmaları ile vereceğiniz adrese yönlendirilmektedir. 

Elbette, grafikerlerimiz bu hususta sizlere yardımcı olacaktır. Baskı Öncesi ve baskı sonrası olmak üzere ürünleriniz için her türlü desteği sizlere sağlıyoruz.


Baskıda sorun yaşamamak için resim ve yazıları CMYK formatında ve görselleri 300 dpi olarak çalışmanız gerekmektedir. Çalışmalarınızda efekt kullandıysanız (gölge contour, transparan vs. ) bunarı resme çevirmeniz gerekmektedir. Lens olarak bırakmanız halinde baskı dosyasında tamamen bozulma ve ya renk sapmaları yaşanabilir.


İstediğiniz ürünün baskı, kağıt ve teknik özelliklerini adetleri ile birlikte göndermiş olduğunuz mailde belirtirseniz size özel fiyat çalışması yapıp tarafınıza dönüş sağlayacağız.