EnTr

Hakkımızda

Hakkımızda

Osmanlı Kutu Ambalaj 2008 yılında İstanbul 2.Matbaacılar Sitesin de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana alanında uzman kişilerce oluşturulmuş kadrosuyla sizlere en doğru hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak birincil önceliği olmuştur.


Tipografi, illüstrasyon, logo tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, afiş, billboard, kartvizit ve antedli kağıt gibi interaktif tasarımlarda bir marka halini almayı başaran Osmanlı Kutu Ambalaj 2012 yılı itibariyle kutu ve ambalaj tasarımı sektörüne de adımını atmıştır. Aktif çalışmaya başladığı ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede grafik tasarım alanında ismini duyurmuş ve ilkelerinden asla vazgeçmeden bugüne kadar emin adımlarla büyümeye devam etmiştir.

Bugün Osmanlı Kutu Ambalaj’ın değişmez prensipleri kalite, zamanında teslim ve uygun fiyattan oluşmaktadır. Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Osmanlı Kutu Ambalaj sizlere bugün ve gelecekte aynı ilkelerle hizmet vermeye; misyonunun gerektirdiği şekilde hareket ederek müşteri odaklı bir çalışma sunmaya devam edecektir.

Rakiplerinizden ayrılmak ve mevcut kitlenizi büyütmek için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Özetle

2008 Kurulduk
200 + Müşteri
2000000 Hedef